Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Світшот чоловічий світло-зеленого кольору р.48 182209M
Країна виробник: Узбекітан
Виробник: MSD
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 48 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 48 см |
| Довжина виробу (см) | 67 см |
| Довжина рукава (см) | 66 см |
| Ширина по плечах (см) | 41 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSD |
| Застібка | Без застібки |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Тип тканини | Бавовна |
| Вид толстовок | Світшот |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Світшот |
| Категорія | Для чоловіків |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 48 |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Casual |
| Колір | Світло-зелений |
- Ціна: 356 ₴






