Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Балетки жіночі світло-бежевого кольору р.36 181610M
Країна виробник: Китай
Виробник: ABC
Категорія: Для жінок
Заміри знімаємо по устілці з однієї ростовки першої партії! Між партіями може бути різниця незначна, до 3 мм.
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Відповідає розміру | 36 |
| Довжина устілки (см) | 23 см |
| Повнота ноги (см) | 6 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
| Висота гомілки (см) | 6 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABC |
| Вид взуття | Балетки |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 228 ₴






