Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Світшот чоловічий червоного кольору р.48 182180M
Країна виробник: Узбекітан
Виробник: MSD
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 48 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 80 см |
| Напівобхват грудей (см) | 48 см |
| Довжина виробу (см) | 67 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSD |
| Застібка | Без застібки |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Червоний |
| Вид толстовок | Світшот |
- Ціна: 359 ₴






