-20%


Шльопанці піна чоловічі темно-синього кольору р.39/40 181909M
190 ₴
152 ₴
- Готово до відправки
- Код: 181909_!233417_39/40
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шльопанці піна чоловічі темно-синього кольору р.39/40 181909M
Країна виробник: Україна
Виробник: ABC
Категорія: Для чоловіків
| >Розмір чоловічого взуття | 39/40 |
| Відповідає розміру | 38,5 |
| Довжина устілки (см) | 24,7 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 2,5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABC |
| Вид взуття | Шльопанці |
| Застібка | Без застібки |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для чоловіків |
| Матеріал верху | Піна |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 39/40 |
| Колір | Темно-синій |
- Ціна: 152 ₴




