Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий в рубчик синього кольору р.L 179522M
Країна виробник: Туреччина
Виробник: FASHION
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирціstrong> | L |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват грудей (см) | 44 см |
| Довжина виробу (см) | 40 см |
| Ширина по плечах (см) | 40 см |
| Напівобхват талії (см) | 37 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 30 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 53 см |
| Посадка (см) | 34 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 78 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 101 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Верх | Топ |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Без застібки |
| Низ | Штани |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Синій |
- Ціна: 525 ₴




