Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шльопанці жіночі пудрового кольору р.36 179548M
Країна виробник: Україна
Виробник: LuckLine
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Відповідає розміру | 36 |
| Довжина устілки (см) | 23 см |
| Повнота ноги (см) | 7,5 см |
| Висота підошви (см) | 4 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Luck Line |
| Вид взуття | Шльопанці |
| Застібка | Без застібки |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Пудровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Матеріал верху | Піна |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Напис |
| Прошивка | Немає |
| Розмір | 36 |
| Сезон | Літо |
| Супінатор | Немає |
- Ціна: 230 ₴






