Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Штани жіночі блакитного кольору р.4XL/5XL 178585M
Країна виробник: Китай
Виробник: Kenalin
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 4XL/5XL |
| Відповідає розміру | 48 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 36 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 56 см |
| Посадка (см) | 33 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 65 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 97 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenalin |
| Застібка | Без застібки |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 50% коттон, 40% полиамид, 10% эластан |
| Стиль | Casual |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 310 ₴






