Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча літня чорного кольору р.M 178875M
Країна виробник: Китай
Виробник: ААА
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 44 см |
| Довжина виробу (см) | 86 см |
| Ширина по плечах (см) | 32 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
- Ціна: 340 ₴






