Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Штани жіночі в рубчик зеленого кольору р.48-50 177109M
Країна виробник: Україна
Виробник: Fashion
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 48-50 |
| Відповідає розміру | 48-50 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 31 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 49 см |
| Посадка (см) | 29 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 79 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 108 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Застібка | Без застібки |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 100% трикотаж |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Штани |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 42-44 |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 420 ₴






