-23%


Штани жіночі напівбатальні чорного кольору р.4XL 175985M
590 ₴
456 ₴
- В наявності
- Код: 175985_!207469_4XL
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Штани жіночі напівбатальні чорного кольору р.4XL 175985M
Країна виробник: Китай
Виробник: KENA
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 4XL |
| Відповідає розміру | 48 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 35 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 55 см |
| Посадка (см) | 31 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 75 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 105 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kena |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | 50% коттон, 50% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 4XL |
- Ціна: 456 ₴





