Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Штани жіночі розкльошені белого кольору р.2XL 175791M
Країна виробник: Китай
Виробник: Kenalin
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 2XL |
| Відповідає розміру | 48 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 37 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 58 см |
| Посадка (см) | 32 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 72 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 103 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenalin |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 50% коттон, 45% полиэстер, 5% эластан |
| Стиль | Casual |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Білий |
- Ціна: 352 ₴






