Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Туфлі підліток для хлопчика чорного кольору р.36 173818M
Країна виробник: Китай
Виробник: АDS
Категорія: Для дітей
| Розмір дитячих взуття | 36 |
| Відповідає розміру | 37,5 |
| Довжина устілки (см) | 24 см |
| Повнота ноги (см) | 6 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота підборів (см) | 2,5 см |
| Висота гомілки (см) | 4 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Туфлі |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Стать | Для хлопчиків |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 280 ₴







