
Штани жіночі розкльошені напівбатальні чорного кольору р.2XL 173439M
560 ₴
- Немає в наявності
- Код: 173439_!198585_2XL
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Штани жіночі розкльошені напівбатальні чорного кольору р.2XL 173439M
Країна виробник: Китай
Виробник: KENA
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 2XL |
| Відповідає розміру | 46-48 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 32 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 54 см |
| Посадка (см) | 33 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 72 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 104 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kena |
| Склад | 50% коттон, 30% полиэстер, 20% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Поліестер |
| Стиль | Діловий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Штани |
| Застібка | Гумка |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Посадка | Середня |
| Розмір | 2XL |
| Основні атрибути | |
| Сезон | Всесезонний |
| Вигляд джинсів | Розкльошені |
- Ціна: 560 ₴





