Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Топ у рубчик жіночий бузкового кольору р.42-44 173917M
Країна виробник: Китай
Виробник: ААА
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 0 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 30 см |
| Довжина виробу (см) | 42 см |
| Довжина рукава (см) | 14 см |
| Напівобхват талії (см) | 30 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Вид виробу | Топ |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Рубчик |
- Ціна: 230 ₴



