Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Туфлі підліткові для дівчинки сірого кольору 37 172343M
Країна виробник: Китай
Виробник: АDS
Категорія: Для дітей
| Розмір дитячих взуття | 37 |
| Відповідає розміру | 35 |
| Довжина устілки (см) | 22,5 см |
| Повнота ноги (см) | 6,5 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
| Висота гомілки (см) | 5,5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Туфлі |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Стать | Для дівчаток |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | На липучках |
| Категорія | Для дітей |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Виробник | АDS |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 460 ₴







