-32%


Сукня жіноча однотонна блакитного кольору р.36 172147M
250 ₴
171 ₴
- Готово до відправки
- Код: 172147_!194693_36
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча однотонна блакитного кольору р.36 172147M
Країна виробник: Туреччина
Виробник: TRG
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 36 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 37 см |
| Довжина виробу (см) | 91 см |
| Довжина рукава (см) | 66 см |
| Ширина по плечах (см) | 35 см |
| Напівобхват талії (см) | 29 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TRG |
| Довжина рукава | Довгий |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 171 ₴





