-55%


Сорочка жіноча в смужку червоного кольору р.34 168992M
380 ₴
171 ₴
- В наявності
- Код: 168992_!186703_34
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сорочка жіноча в смужку червоного кольору р.34 168992M
Країна виробник: Туреччина
Виробник: ААА
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 34 |
| Відповідає розміру | 34 |
| Напівобхват грудей (см) | 43 см |
| Довжина виробу (см) | 49 см |
| Довжина рукава (см) | 43 см |
| Ширина по плечах (см) | 37 см |
| Напівобхват талії (см) | 35 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Вид виробу | Сорочка |
| Застібка | Без застібки |
| Склад | 100% хлопок |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхні вироби | Рубашка |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград; Одесса |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 34 |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 171 ₴





