Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Крокси дитячі темно-сірого кольору р.24 166713M
Країна виробник: Україна
Виробник: Gipanis
Категорія: Для дітей
| Розмір дитячих взуття | 24 |
| Відповідає розміру | 25 |
| Довжина устілки (см) | 15,5 см |
| Повнота ноги (см) | 6,5 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gipanis |
| Вид взуття | Крокси |
| Застібка | Без застібки |
| Стать | Для хлопчиків |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 220 ₴








