Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Піджак жіночий темно-зеленого кольору р.1 164854M
Країна виробник: Китай
Виробник: Noix
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 40 |
| Напівобхват грудей (см) | 40 см |
| Довжина виробу (см) | 53 см |
| Довжина рукава (см) | 61 см |
| Ширина по плечах (см) | 33 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOX |
| Застібка | Гудзики |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Коттон |
- Ціна: 260 ₴






