Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Піджак жіночий темно-синього кольору р.36 161591M
Країна виробник: Туреччина
Виробник: Noix
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 36 |
| Відповідає розміру | 40 |
| Напівобхват грудей (см) | 40 см |
| Довжина виробу (см) | 58 см |
| Довжина рукава (см) | 60 см |
| Ширина по плечах (см) | 39 см |
| Напівобхват талії (см) | 32 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOX |
| Застібка | Гудзики |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Склад | 97% хлопок, 3% эластан |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Бавовна |
- Ціна: 300 ₴






