Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шльопанці жіночі чорного кольору текстиль р.36 160067M
Країна виробник: Україна
Виробник: LuckLine
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Відповідає розміру | 36 |
| Довжина устілки (см) | 23 см |
| Повнота ноги (см) | 7,5 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Luck Line |
| Вид взуття | Шльопанці |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 200 ₴






