Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кюлоти жіночі пудрового кольору р.1 157600M
Країна виробник: Китай
Виробник: Elegant
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 28 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 52 см |
| Посадка (см) | 30 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 60 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 89 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Застібка | Без застібки |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Пудровий |
- Ціна: 220 ₴






