-57%


Балетки жіночі коричневого кольору р.36 157710M
220 ₴
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 157710_!160781_36
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Балетки жіночі коричневого кольору р.36 157710M
Країна виробник: Китай
Виробник: Q.T.Y.L.L
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Відповідає розміру | 36 |
| Довжина устілки (см) | 23 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підошви (см) | 0,5 см |
| Висота підборів (см) | 1 см |
| Висота гомілки (см) | 6 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Q. Y. T. L. L |
| Вид взуття | Балетки |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 95 ₴





