Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Туфлі чоловічі бежеві р.41 144113M
Країна виробник: Китай
Виробник: ААА
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 41 |
| Відповідає розміру | 41 |
| Довжина устілки (см) | 26,5 см |
| Повнота ноги (см) | 8,5 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Вид взуття | Туфлі |
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 365 ₴







