Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кросівки жіночі білого кольору на шнурівці р.38 156141M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | style="vertical-align:top">38|
| Відповідає розміру | 37,5 |
| Довжина устілки (см) | 24 см |
| Повнота ноги (см) | 7,5 см |
| Висота підошви (см) | 2,5 см |
| Висота гомілки (см) | 7 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABC |
| Вид взуття | Кросівки |
| Застібка | Шнурівка |
| Стать | Жіноча |
| Прошивка | Так |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Матеріал верху | Екошкіра |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Смуга |
| Розмір | 36 |
| Супінатор | Немає |
- Ціна: 371 ₴






