Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Босоніжки дитячі бронзового кольору р.32 155669M
Країна виробник: Китай
Виробник: ААА
Категорія: Для дітей
| Розмір дитячих взуття | 32 |
| Відповідає розміру | 33 |
| Довжина устілки (см) | 21,2 см |
| Повнота ноги (см) | 6 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Вид взуття | Босоніжки |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
- Ціна: 285 ₴








