-35%


Джегінси жіночі чорні р.25 153951M
320 ₴
209 ₴
- Готово до відправки
- Код: 153951_!149039_25
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Джегінси жіночі чорні р.25 153951M
Країна виробник: Китай
Виробник: ААА
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 25 |
| Відповідає розміру | 40 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 31 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 36 см |
| Посадка (см) | 26 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 96 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Вид виробу: | Лосини |
| Застібка | Без застібки |
| Склад | Стрейч-коттон |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 209 ₴









