Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Гольф жіночий гірчичний 151902M
Країна виробник: Китай
Виробник: ААА
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42-44 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 30 см |
| Довжина виробу (см) | 52 см |
| Довжина рукава (см) | 54 см |
| Ширина по плечах (см) | 32 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Вид виробу | Водолазка |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | Кашемир |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Кашемір |
| Колір | Гірчичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Одесса |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 250 ₴






