Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Балетки з вишивкою жіночі пудра р.36 150783M
Країна виробник: Китай
Виробник: ААА
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Відповідає розміру | 36 |
| Довжина устілки (см) | 23 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Вид взуття | Балетки |
| Матеріал верху | Штучна замша |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 250 ₴







