Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Туфлі дитячі дівчинка чорні штучна шкіра р.36 150102M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для дітей
| Розмір | 36 |
| Відповідає розміру | 36 |
| Довжина устілки (см) | 22,5 см |
| Повнота ноги (см) | 7,5 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
| Висота підборів (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Вид взуття | Туфлі |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Так |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для дітей |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Контрастні вставки |
| Розмір | 36 |
| Сезон | Літо |
- Ціна: 250 ₴







