-66%


Сукня жіноча сіра р.40 139583M
250 ₴
86 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 139583_!113494_40
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча сіра р.40 139583M
Країна виробник: Китай
Виробник: ААА
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 40 |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват грудей (см) | 48 см |
| Довжина виробу (см) | 88 см |
| Напівобхват стегон (см) | 48 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Оздоблення та прикраси | Бахрома |
| Склад | 40% хлопок, 40% полиамид, 20% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Сукня |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Одесса |
| Розмір | 40 |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Полиэстер; Бавовна |
- Ціна: 86 ₴





