-57%


Cукня жіноча малинове р.34 139374M
219 ₴
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 139374_!113320_34
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Cукня жіноча малинове р.34 139374M
Країна виробник: Україна
Виробник: ААА
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 34 |
| Відповідає розміру | 40 |
| Напівобхват грудей (см) | 41 см |
| Довжина виробу (см) | 96 см |
| Довжина рукава (см) | 40 см |
| Напівобхват талії (см) | 34 см |
| Напівобхват стегон (см) | 42 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Довжина рукава | До ліктя |
| Склад | 60% вискоза, 25% полиестер, 15% еластан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Віскоза |
| Колір | Малиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Сукня |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 34 |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 95 ₴





