-22%


Сукня жіноча синього кольору р.42 199256M
250 ₴
195 ₴
- В наявності
- Код: 199256_!303154_42
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча синього кольору р.42 199256M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 45 см |
| Довжина виробу (см) | 89 см |
| Довжина рукава (см) | 19 см |
| Ширина по плечах (см) | 35 см |
| Напівобхват талії (см) | 44 см |
| Напівобхват стегон (см) | 55 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Довжина рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність кишень | Ні |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 42 |
- Ціна: 195 ₴





