Корзина
promo_banner

Зараз наш інтернет-магазин немає змоги опрацювати Ваші замовлення та повідомлення. Оскільки Ви звернулися у неробочий час чи вихідний. Ваше замовлення/повідомлення буде опрацьоване в найближчий робочий час.

Корзина
Интернет-магазин Minimalka.com - минимальные цены на одежду и обувь, нижнее белье и другие товары
+380 (68) 663-31-38
+380 (66) 078-33-03

Отзывы о компании Интернет-магазин Minimalka.com - минимальные цены на одежду и обувь, нижнее белье и другие товары

  • Виктория С.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Олена Б.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Євген Л.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Василь Д.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Наталия Т.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Владимир Ц.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Людмила Є.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Юлія К.
    Очень плохо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    В описі не було зазначено, що білизна мало/більше-мірна + зі мною не зв'язалися, щоб це повідомити (бачили, що замовляю все на один розмір одної людини!! та ще й питала у чаті по кожному товару практично: "чи є у наявності?" та "чи тягнеться матеріал?" тощо..) - і тому вийшли ось такі сюрреалістичні поєднання розмірів *(на 1му фото):
    - плавки помаранчеві заявлено розмір 2XL
    - труси велюрові 2 пари заявлені у розмірі 3XL
    Також на 2му фото - рожевий бюстгальтер з цього магазину, заявлений у розмірі 95В (по факту - довжина під грудьми по лямках - 64,5 см - *див. 2ге фото) - дитяча версія, ще й з Пуш-ап)))).
    На прохання повернути речі з компенсацією коштів (з усіма бірками, примірка була не на голе тіло, то звичайно) - скидали одне й те саме в діалозі, як автовідповідач, про "закон України щодо нижньої білизни" (хоча в іншому онлайн магазині України - в мене труси прийняли назад, лише з проханням зробити фото замірів, повернули кошти та вибачилися - і то не одиничний випадок, бо то - норма; інакше - можна що завгодно людині вислати поштою і говорити про "закони"😄😄)
    Ставлю 1 зірку, бо відношення - вкрай погане, магазин явно не цінує покупців, що роблять замовлення від 1000 грн і більше. Дуже розчаровані((((((

  • Інна В.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Оксана С.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua