Отзывы о компании Интернет-магазин Minimalka.com - минимальные цены на одежду и обувь, нижнее белье и другие товары
- Виктория С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца
- Олена Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца
- Євген Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца
- Василь Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца
- Наталия Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца
- Владимир Ц.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца
- Людмила Є.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца
- Юлія К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
В описі не було зазначено, що білизна мало/більше-мірна + зі мною не зв'язалися, щоб це повідомити (бачили, що замовляю все на один розмір одної людини!! та ще й питала у чаті по кожному товару практично: "чи є у наявності?" та "чи тягнеться матеріал?" тощо..) - і тому вийшли ось такі сюрреалістичні поєднання розмірів *(на 1му фото):
- плавки помаранчеві заявлено розмір 2XL
- труси велюрові 2 пари заявлені у розмірі 3XL
Також на 2му фото - рожевий бюстгальтер з цього магазину, заявлений у розмірі 95В (по факту - довжина під грудьми по лямках - 64,5 см - *див. 2ге фото) - дитяча версія, ще й з Пуш-ап)))).
На прохання повернути речі з компенсацією коштів (з усіма бірками, примірка була не на голе тіло, то звичайно) - скидали одне й те саме в діалозі, як автовідповідач, про "закон України щодо нижньої білизни" (хоча в іншому онлайн магазині України - в мене труси прийняли назад, лише з проханням зробити фото замірів, повернули кошти та вибачилися - і то не одиничний випадок, бо то - норма; інакше - можна що завгодно людині вислати поштою і говорити про "закони"😄😄)
Ставлю 1 зірку, бо відношення - вкрай погане, магазин явно не цінує покупців, що роблять замовлення від 1000 грн і більше. Дуже розчаровані((((((- Комментарий продавца
Доброго дня:) Під кожним товаром на сайті є заміри та розмір зрівняння якому він відповідає. Ви могли оглянути товар на пошті та відмовитись, якщо вам не підійшов.
- Комментарий продавца
- Інна В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца
- Оксана С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца

