
Футболка жіноча рожевого кольору р.M 211224M
180 ₴
- В наявності
- Код: 211224_!356367_M
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Футболка жіноча рожевого кольору р.M 211224M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват грудей (см) | 49 см |
| Довжина виробу (см) | 60 см |
| Довжина рукава (см) | 21 см |
| Ширина по плечах (см) | 60 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина рукава | Короткий |
| Склад | 50% вискоза, 50% полиамид |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M |
- Ціна: 180 ₴





