Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Футболка жіноча кольору хакі р.M 211208M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 46 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 20 см |
| Напівобхват грудей (см) | 48 см |
| Довжина виробу (см) | 65 см |
| Ширина по плечах (см) | 62 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина рукава | Короткий |
| Склад | 50% коттон, 50% полиэстер |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | M |
| Сезон | Літо |
- Ціна: 180 ₴






