Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кросівки жіночі чорного кольору р.40 211003M
Країна виробник: Китай
Виробник: FASHION
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 40 |
| Відповідає розміру | 40 |
| Довжина устілки (см) | 25,3 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Вид взуття | Кросівки |
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 40 |
- Ціна: 500 ₴






