
Шльопанці піна чоловічі темно-зеленого кольору 196292M
185 ₴
- Готово до відправки
- Код: 196292_!289276_45
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шльопанці піна чоловічі темно-зеленого кольору р.45 196292M
Країна виробник: Україна
Виробник: ААА
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 45 |
| Відповідає розміру | 45 |
| Довжина устілки (см) | 29 см |
| Повнота ноги (см) | 9,5 см |
| Висота підошви (см) | 1,5 см |
| Висота підборів (см) | 1,5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Вид взуття | Шльопанці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 45 |
- Ціна: 185 ₴





