
Боксери дитячі для хлопчика синього кольору з принтом р.7-8 208923M
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 208923_!346074_7-8
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Боксери дитячі для хлопчика синього кольору з принтом р.7-8 208923M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 7-8 |
| Відповідає розміру | 98см-104см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 23 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 24 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 16 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Для хлопчиків |
| Склад | 95% коттон, 5% спандекс |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 7-8 |
- Ціна: 60 ₴




