
Сукня жіноча однотонна малинового кольору р.36 210024M
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 210024_!350286_36
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча однотонна малинового кольору р.36 210024M
Країна виробник: Польща
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 36 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 42 см |
| Довжина виробу (см) | 89 см |
| Довжина рукава (см) | 27 см |
| Ширина по плечах (см) | 36 см |
| Напівобхват талії (см) | 46 см |
| Напівобхват стегон (см) | 50 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Ні |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Польща |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Малиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 120 ₴




