Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Черевики чоловічі зимові на хутрі пісочного кольору р.43 207299M
Країна виробник: Китай
Виробник: SWIN
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 43 |
| Відповідає розміру | 43,5 |
| Довжина устілки (см) | 28 см |
| Повнота ноги (см) | 8,5 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
| Висота гомілки (см) | 9 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Черевики |
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Зима |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 40 |
- Ціна: 950 ₴






