Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Піжама кігурумі дитяча блакитного кольору з принтом р.130 205744M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 130 |
| Відповідає розміру | 134 |
| Напівобхват грудей (см) | 45 см |
| Довжина виробу (см) | 112 см |
| Довжина рукава (см) | 41 см |
| Ширина по плечах (см) | 43 см |
| Напівобхват талії (см) | 43 см |
| Напівобхват стегон (см) | 45 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Піжама-комбінезон |
| Довжина рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Стать | Унісекс |
| Сезон | Зима |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Велсофт |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 110 |
- Ціна: 300 ₴






