
Галоші дитячі без задника утеплені темно-синього кольору р.24/25 205072M
330 ₴
- Немає в наявності
- Код: 205072_!328466_24/25
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Галоші дитячі без задника утеплені темно-синього кольору р.24/25 205072M
Країна виробник: Україна
| Розмір дитячих взуття | 24/25 |
| Відповідає розміру | 25,5 |
| Довжина устілки (см) | 16 см |
| Повнота ноги (см) | 5 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 3 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Стать | Для дівчаток |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид взуття | Дутики |
| Матеріал верху | ПВХ |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 24/25 |
| Сезон | Зима |
| Колір | Темно-синій |
- Ціна: 330 ₴





