
Сліпони жіночі салатового кольору р.38 180426M
418 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180426_!226506_38
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сліпони жіночі салатового кольору р.38 180426M
Країна виробник: Китай
Виробник: АDS
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Відповідає розміру | 37,5 |
| Довжина устілки (см) | 24 см |
| Повнота ноги (см) | 7,5 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
| Висота гомілки (см) | 4 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид взуття | Сліпони |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Бавовна |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Салатний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 38 |
- Ціна: 418 ₴





