
Худі жіноче тедді на блискавці напівбатальне білого кольору р.42-48 196933M
750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 196933_!292039_42-48
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Худі жіноче тедді на блискавці напівбатальне білого кольору р.42-48 196933M
Країна виробник: Україна
Виробник: Мода
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42-48 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 66 см |
| Напівобхват грудей (см) | 57 см |
| Довжина виробу (см) | 48 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moda |
| Застібка | Блискавка |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Худі |
| Довжина рукава | Довгий |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 42-48 |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Штучне хутро |
- Ціна: 750 ₴





