Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Світшот жіночий фіолетового кольору р.S 195205M
Країна виробник: Україна
Виробник: TRG
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 50 см |
| Довжина виробу (см) | 75 см |
| Довжина рукава (см) | 63 см |
| Ширина по плечах (см) | 53 см |
| Напівобхват талії (см) | 50 см |
| Напівобхват стегон (см) | 50 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRG |
| Застібка | Без застібки |
| Склад | 90% коттон, 10% полиэстер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Трехнитка (петля) |
| Колір | Фіолетовий |
| Вид толстовок | Світшот |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Светр |
| Довжина рукава | Довгий |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Місце розміщення | Одесса |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | S |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 500 ₴





