Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Калоші дитячі без задника рожевого кольору р.34 191061M
Країна виробник: Україна
Виробник: Gipanis
Категорія: Для дітей
| Розмір дитячих взуття | 34 |
| Відповідає розміру | 34 |
| Довжина устілки (см) | 21,5 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 3 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gipanis |
| Застібка | Без застібки |
| Стать | Для дівчаток |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид взуття | Калоші |
| Категорія | Для дітей |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Метелики |
| Розмір | 34 |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 304 ₴






