Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сорочка жіноча в клітинку зеленого кольору р.50 186669M
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 50 |
| Відповідає розміру | 50 |
| Напівобхват грудей (см) | 55 см |
| Довжина виробу (см) | 70 см |
| Довжина рукава (см) | 55 см |
| Ширина по плечах (см) | 55 см |
| Напівобхват талії (см) | 50 см |
| Напівобхват стегон (см) | 50 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Сорочка |
| Застібка | Гудзики |
| Склад | 60% коттон, 20% шерсть, 20% полиэстер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 46 |
- Ціна: 700 ₴






