-23%


Сукня жіноча з принтом бузкового кольору р.42-44 183853M
320 ₴
247 ₴
- Готово до відправки
- Код: 183853_!241193_42-44
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча з принтом бузкового кольору р.42-44 183853M
Країна виробник: Китай
Виробник: Мода
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42-44 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 19 см |
| Напівобхват грудей (см) | 47 см |
| Довжина виробу (см) | 98 см |
| Напівобхват талії (см) | 32 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moda |
| Довжина рукава | Короткий |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% хлопок |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Бузковий |
- Ціна: 247 ₴





