Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча однотонна чорного кольору р.S 170650M
Країна виробник: Китай
Виробник: Elegant
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 40 см |
| Довжина виробу (см) | 87 см |
| Довжина рукава (см) | 61 см |
| Ширина по плечах (см) | 32 см |
| Напівобхват талії (см) | 37 см |
| Напівобхват стегон (см) | 42 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Довжина рукава | Довгий |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Сукня |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | S |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 350 ₴






